Astroloji

 

 

 
Akrep (16.06.2019)
Ay, bugün hareketini Yay burcunda sürdürüyor. Genel olarak maddiyatınıza ara ara odaklanabilirsiniz. Merkür’ün Neptün ile yaptığı pozitif kontaklar sayesinde bugün akademik konularınız ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hisleriniz de bugün doğru çıkabilir. Akşama geldiğinizde ise Jüpiter-Neptün sert açısıyla gelirinizi ilgilendiren konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Maaşınız, priminiz hala beklediğiniz düzeyde olmayabilir.
 
Aslan (16.06.2019)
Ay, günün genelinde Yay burcunda hareketini devam ettiriyor. Bugün aşk hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür’ün Neptün ile yaptığı pozitif kontakla beraber sizler de geçmişte duygusal bağ kurduğunuz birinden haber alabilirsiniz. Jüpiter-Neptün agresif açısının akşam tetiklenmesiyle aşık olduğunuz kişiden gördükleriniz, kalbinizi ciddi anlamda kırabilir. Çocuğunuza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.
 
Balık (16.06.2019)
Ay, günün çoğunluğunda Yay burcundaki seyrine devam ediyor. Gelecek odaklı olmanız bazen sizi strese sokabilir. Merkür’ün Neptün ile oluşturduğu güzel açı sayesinde aşk hayatınızda romantik bir gün geçirebilirsiniz. Beklemediğiniz anda partnerinizden haber gelebilir. Jüpiter-Neptün karşıtlığının akşam meydana gelmesi de kariyer hayatınızda beklentinizin altında gördüğünüz durumlar yaratabilir. Harekete geçme zamanı diyebilirsiniz.
 
Başak (16.06.2019)
Bugün Ay, Yay burcunda hareket etmeye devam ediyor. Hafta içine göre daha sakin kalmak isteyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Merkür-Neptün arasındaki uyumlu açı sayesinde yüzünüzü güldüren şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dostlardan güzel haber alabilirsiniz. Akşam Jüpiter-Neptün uyumsuz açısı sebebiyle aile içinde duygusal anlar geçirebilirsiniz. Birinin sağlığıyla ilgili haberler alabilirsiniz.
 
Boğa (16.06.2019)
Ay, gün boyunca Yay burcunda hareket ediyor. Günün başlarında Merkür ve Neptün arasındaki açıyla birlikte kardeşlerinizle, yakınlarınızla beraber vakit geçirebilirsiniz. Duygusal tarafınız ağır basabilir. Bazen içinizden geçenlerin gerçek olduğuna şahit olabilirsiniz. Akşamı ise Jüpiter-Neptün sert etkisiyle tehlikeli hareketlerden uzak durmalısınız. İstenmeyen kazalara sebebiyet verebilirsiniz.
 
İkizler (16.06.2019)
Günün tamamında Ay, Yay burcunda hareket ediyor. Günün başlamasıyla Merkür ve Neptün arasında meydana gelen güzel açı sayesinde maddi olarak rahata ereceğiniz haberler alabilirsiniz. Hayalinizdeki bir şeyi de bugün alabilirsiniz. Akşam itibariyle ise Jüpiter-Neptün gergin açısı sebebiyle ilişki ve evlilik hayatınızda sizi kırabilecek davranışlara açık olabilirsiniz.
 
Koç (16.06.2019)
Tüm gün Ay, hareketini Yay burcunda sürdürüyor. Günün ilk yarısı olumlu geçebilir. Merkür’ün Neptün ile yaptığı güzel açı sayesinde ailenizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bu durum tüm ailede sevinç yaratabilir. Akşama doğru Jüpiter ve Neptün arasındaki sert açı aktifleşiyor. Bu görünümle beraber hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Sağlığınız da sert etkiler altında olacak.
 
Kova (16.06.2019)
Ay, bütün gün Yay burcunda hareket etmeyi sürdürüyor. Sizler için bugün yine şanslı bir zaman dilimi olabilir. Özellikle gündüz oluşan Merkür ve Neptün arasındaki uyumlu kontak sayesinde hem çalışma hayatınızı hem sağlığınızı ilgilendiren güzel haberler alabilirsiniz. Akşam olmasıyla aktif olan Jüpiter-Neptün karşıtlığı nedeniyle dostlarınızdan gördükleriniz sizi yaralayabilir.
 
Oğlak (16.06.2019)
Ay’ın Yay burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Günün başlangıcıyla beraber kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz. Günün devamında gerçekleşen Merkür ve Neptün arasındaki olumlu kontak, ilişki hayatınızda güzel haberleri size getirebilir. Romantik bir zamanda olacaksınız. Jüpiter-Neptün arasındaki sert açının aktifleşmesiyle sizler sağlığına en çok dikkat etmesi gereken burçlardansınız. Önemsiz gözüken bir sağlık problemi gitgide büyümeye başlayabilir.
 
Terazi (16.06.2019)
Ay’ın Yay burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Eğitim ile ilgili konulara vakit ayırabilirsiniz. Yeni kurslar ilginizi çekebilir. Gün içindeki Merkür-Neptün olumlu görünümüyle birlikte geleceğinizi ilgilendiren güzel bir haber alabilirsiniz. Bu hep hayal ettiğiniz bir şey olabilir. Akşam olduğunda Jüpiter-Neptün gergin açısıyla kardeşlerinizle, akrabalarınızla aranızda ipler gerilebilir. Kırgınlıklar yaşayabilirsiniz.
 
Yay (16.06.2019)
Günün tamamında Ay, hareketini sizlerin burcunda sürdürüyor. Bugün tek önem vermeniz gereken kişi kendiniz olmalısınız. Günün devamında aktifleşen Merkür-Neptün pozitif görünümü sayesinde maddi anlamda sizi tatmin edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde gerçekleşen Jüpiter-Neptün sert etkisinden ötürü kalp kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Olayları büyütmeye meyilli olabilirsiniz.
 
Yengeç (16.06.2019)
Tüm gün Ay, Yay burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Günün genelinde durgun olabilirsiniz. Merkür-Neptün arasındaki olumlu kontak sayesinde ise uzun zamandır beklediğiniz yerden veya kişiden olumlu haber alabilirsiniz. Akşam aktifleşen Jüpiter-Neptün sert etkisiyle psikolojik olarak kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. Evcil hayvanınıza dikkat etmelisiniz. Kendi sağlığınızı da ihmal etmeyin.

 

 

 

Haber Yazılımı