Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 20:21 Bu haber 1397 kez okundu
 
Galatasaray'dan Takvim ve Fotomaç'a Sert Tepki!
Galatasaray'dan Takvim ve Fotomaç gazetelerinde yer alan Eren Derdiyok haberlerine sert tepki geldi.
SPOR Haberi
Galatasaray'dan Takvim ve Fotomaç'a Sert Tepki!

Sarı Kırmızı ekipten Takvim ve Fotomaç gazetelerinde yer alan Eren Derdiyok haberlerine zehir zamberek açıklama geldi. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada söz konusu gazetelerde yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığına vurgu yapıldı.

 

Takvim Gazetesi'nde yer alan Eren Derdiyok haberiyle ilgili olarak sarı kırmızı ekipten yapılan açıklamada, "Bugünkü Takvim Gazetesi'nde yer alan 'Eren'in Derdi Duygusal' başlığı ile haber niteliği taşıdığı iddia edilen bir metin yayınlanmıştır. Haber sıkıntısının olduğu dönemlerde temelsiz iddiaların tipik bir örneğini oluşturan söz konusu içeriğin niyeti, metnin altına atılamayan imzadan ibarettir. Kime ait olduğu bilinmeyen, sahibi belirsiz bu tip metinler, kişilerin hayal dünyasında kurdukları ve masabaşında hazırladıkları senaryodan öteye gidememektedir." ifadelerine yer verildi.

 

Fotomaç Gazetesi'ne de tepki gösterilen açıklamada, "Ayrıca Fotomaç Gazatesi'nde Savaş Zorlu imzasıyla yayınlanan, 'Eren Derdiçok' başlıklı metindeki ifadeler ve yaşandığı iddia edilen diyaloglar da gerçeği yansıtmamaktadır." denildi.

 

Sarı kırmızılı ekip söz konusu kuruluşlara uyarılarda bulunarak bu tarz içeriklerin devam etmesi halinde hukuki ve idari tedbirlere başvurulacağını duyurdu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: galatasaray, açıklama, galatasaray açıklama, fotomaç, takvim, galatasaray fotomaç, galatasaray takvim
Yorumlar
Haber Yazılımı