Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 22:32 Bu haber 775 kez okundu
 
Mustafa Cengiz'den Ultraslan Çıkışı!
Galatasaray'ın Ekim ayı olağan toplantısında konuşan Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, kendisine yöneltilen Ultraslan iddialarına cevap verdi.
SPOR Haberi
Mustafa Cengiz'den Ultraslan Çıkışı!

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, Ekim ayı olağan toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kendisine yöneltilen Ultraslan iddiları hakkında konuşan Cengiz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Ultraslan taraftar grubuyla ilgili açıklamalarda bulunan Cengiz, " Bir forvet alamadık diye Ultraslan bize en ağır ifadeleri kullandığında nerelerdeydiniz? Ultraslanın kendine göre bir çizgisi var. Ben, Ultraslan ile söylenildiği gibi köfte ekmek yemedim. Twitter'daki sert üslubu ben de gördüm. Tehdit edenler, küfür edenler, troll hesaplar, kim olduğu belli olmayanlar yani. Durgun ağabey bize bakarak söylediğinde üzüldüm. Bu kişi o kişi mi diye bazen yöneticileri karıştırıyorum. Metin Oktay'ın yakınları Metin Oktay'ın mezarında bana yıllar sonra böyle bir başkan gördüklerini söylüyor. Metin Oktay'ın yeğenleri Ultraslan'ın da geldiğini söyledi. Ultraslan değerli bir taraftar grubudur. Benim ya da yönetim kurulunun bu grupla organik bir bağı yoktur." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: galatasaray, mustafa cengiz, ultraslan, galatasaray başkanı mustafa cengiz
Yorumlar
Haber Yazılımı