Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 12:17 Bu haber 1484 kez okundu
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Önünde Başvuru İzdihamı!
Trabzon Büyükşehir Belediyesi önünde başvuru izdihamı yaşandı.
GÜNDEM Haberi
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Önünde Başvuru İzdihamı!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Trabzon Tiski Genel  Müdürlüğü’nün açmış olduğu personel alımı ilanına yüzlerce aday başvuruda bulunmaya başladı.

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Trabzon Tiski Genel  Müdürlüğü’nün açmış olduğu personel alım başvuruları  Trabzon Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına yapılmaya başladı. Sabahın erken saatlerinden itibaren başvuru yerine akın eden yüzlerce aday Trabzon Büyükşehir Belediyesi binası önünde büyük bir kalabalık oluşturdu.

 

Yaşanan yoğunluk nedeniyle başvuru yapmak isteyen adaylara Belediye binası içerisinden başvuru yapmak iistedikleri alanla ilgili sıra veriliyor. Sırasının gelmesini bekleyen adaylar ise Belediye binası önündü uzun bir kuyruk oluşturdu.

 

BAŞVURULAR 12 ARALIK TARİHİNE KADAR SÜRECEK

 

06 Aralık 2018 tarihinde başlayan başvurular 12 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını mesai günlerinde 08.00 – 17.00 saatleri arasında yapabiecek.

 

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 170 PERSONEL ALACAK

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 82 itfaiye 88 zabıta memuru olmak üzere 170 personel alımı gerçekleştirecek. 

 

TİSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 51 PERSONEL ALACAK

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Tiski Genel Müdürlüğü 51 memur alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak 51 personel  Mühendis, Kimyager, Tekniker, Teknisyen, V.H.K.İ. ve Memur kadroları için istihdam edilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: tiski memur alımı, trabzon memur alımı, trabzon zabıta alımı, trabzon itf
Yorumlar
Haber Yazılımı